ÖDEME VE TESLİMAT

 

 


1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek çekim imkânımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

3) Havale tipi ödemelerin siparişin verildiği gün içinde yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz iptal edilecektir. 

4) Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

5) Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde hesabınıza ve/veya kredi kartınıza para iadesi 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

6) Ödemeleriniz havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza girdiği andır.

 

 

 

Sipariş Bedeli İadesi 

 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Bilkur Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. on iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

 

Teslimat 

 

1) Saat 16:00'a kadar ödemesi yapılan siparişler aynı gün, 16:00'dan sonra ödemesi yapılan siparişler bir sonraki gün kargoya verilmektedir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
2) Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
3) Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir.  
4) Dilerseniz siparişinizi tamamlama aşamasında "Bilkur Merkez Depodan Teslim" seçeneğine tıklayarak ürünlerinizi, Bilkur'un merkez deposundan kendiniz teslim alabilirsiniz. Lütfen depo görevlisine Sipariş Numaranızı bildirmeyi unutmayın.
5) Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Bilkur'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

 


Merkez Depo Adres: Fulya Mah. Öztürk Sok. Akabe Ticaret Merkezi No:1B Şişli/İSTANBUL (Eski Ali Sami Yen Stadı Yanı)
Telefon: +90 212 212 60 14

 

 

 

Ödeme Takibi

 

 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.