ÖDEME VE TESLİMAT

 

1) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek çekim imkânımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

2) Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

3) Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde hesabınıza ve/veya kredi kartınıza para iadesi 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

 

 

Sipariş Bedeli İadesi 

 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Bilkur Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. on iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

 

Teslimat 

 

1) Saat 16:00'a kadar oluşturulan siparişler aynı gün, 16:00'dan sonra oluşturulan siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilmektedir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
2) Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
3) Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir.  
4) Dilerseniz siparişinizi tamamlama aşamasında "Bilkur Merkez Depodan Teslim" seçeneğine tıklayarak ürünlerinizi, Bilkur'un merkez deposundan kendiniz teslim alabilirsiniz. Lütfen depo görevlisine Sipariş Numaranızı bildirmeyi unutmayın.
5) Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Bilkur'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

 

Merkez Depo Adres: Fulya Mah. Öztürk Sok. Akabe Ticaret Merkezi No:1B Şişli/İSTANBUL (Eski Ali Sami Yen Stadı Yanı)
Telefon: +90 212 212 60 14

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR