Aclas 1982 yılında Tayvan'da kurulan Pinnacle Technology Corporation firmasının bir markasıdır. Aclas ürün portföyümüzde fiş (pos) yazıcı ve Barkodlu Terazi olarak yer almaktadır.

 

http://www.aclas.com

Argox 1996 yılında Tayvan'da kurulan Argox Information Co.Ltd. firmasının bir markasıdır. Argox ürün portföyümüzde barkod yazıcı, barkod okuyucu ve el terminali olarak yer almaktadır.

 

http://www.argox.com

Bixolon 2002 yılında Güney Kore'de kurulan Bixolon Co.Ltd. firmasının bir markasıdır. Bixolon, ürün portföyümüzde taşınabilir barkod yazıcı olarak yer almaktadır.

 

http://www.bixolon.com

Datalogic  1978 yılında İtalya'da kurulan Datalogic S.P.A firmasının bir markasıdır. Datalogic ürün portföyümüzde barkod okuyucu ve el terminali olarak yer almaktadır.

 

http://www.datalogic.com

Godex 1993 yılında Tayvan'da kurulan Godex International Co.Ltd. firmasının bir markasıdır. Godex ürün portföyümüzde barkod yazıcı olarak yer almaktadır.

 

http://www.godexintl.com

Newland 1994 yılında Çin'de kurulan Fujian Newland Computer Co., Ltd firmasının bir markasıdır. Newland ürün portföyümüzde barkod okuyucu ve el terminali olarak yer almaktadır.

 

http://www.newland-id.com

Rongta 2009 yılında Çin'de kurulan Rongta Technology (Xiamen) Group Co.Ltd. firmasının bir markasıdır. Rongta ürün portföyümüzde Masaüstü ve Taşınabilir Fiş/Pos Yazıcı olarak yer almaktadır.

 

www.rongtatech.com

Sunlux 2006 yılında Çin'de kurulan SUNLUX IOT Technology firmasının bir markasıdır. Sunlux ürün portföyümüzde barkod okuyucu ve el terminali olarak yer almaktadır.

 

http://www.xl-scan.com

Zebex 1987 yılında Tayvan'da kurulan Zebex Industries Inc. firmasının bir markasıdır. Zebex ürün portföyümüzde barkod okuyucu ve el terminali olarak yer almaktadır.

 

http://www.zebex.com

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR